Постигнућа

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ПОРОДИЦЕ

Датум: 18. Maj 2023 09:31 Категорија: Постигнућа

Поводом Међународног дана породице, који се обележава 15. маја, школа је радове ученика  на тему "Моја породица" ујединила у јединствену галерију.

А ДРВО ЈЕ БЛАГОДАРНО ПА ЋЕ ДА НАГРАДИ

Датум: 08. April 2022 19:18 Категорија: Постигнућа

Акција "Радиних" петака одржана 6.априла 2022.године у дворишту матичног објекта.

ДАН РОЗЕ МАЈИЦА - ЉУБАВ, ТОЛЕРАНЦИЈА, ПОШТОВАЊЕ, РАЗУМЕВАЊЕ

Датум: 23. Februar 2022 20:53 Категорија: Постигнућа

Ове године ће Међународни дан борбе против вршњачког насиља бити обележен 23. фебруара. Као и сваке године, обележавамо га  последње среде у фебруару под називом „Дан розе мајица“. У планираној седмици организоваћемо различите активности и на тај начин промовисати превенцију и заштиту деце и ученика од насиља и дискриминације. Том приликом ћемо указати на: значај толеранције, емпатије, поштовања права и различитости, развијање сарадње и оснаживање за ненасилну комуникацију и ненасилно решавање конфликата.

НОВЕМБАР, МЕСЕЦ ТОЛЕРАНЦИЈЕ И ЛЕПЕ РЕЧИ

Датум: 22. Novembar 2021 17:35 Категорија: Постигнућа

ОКТОБАРСКЕ АКТИВНОСТИ У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 28. Oktobar 2021 18:57 Категорија: Постигнућа

Током месеца октобра ученици старијих и млађих разреда, у сарадњи са својим учитељима и наставницима, реализовали су низ угледних, креативних и инспиративних активности. Све похвале!

2021. eTwinning награде за ученике

Датум: 20. Oktobar 2021 20:58 Категорија: Постигнућа

Почетком нове школске године добили смо значајна признања за реализоване eTwinning пројекте у нашој школи. Ово су наши награђени ученици. Настављамо даље. Све похвале!

ЗАВРШЕНИ ETWINNING ПРОЈЕКТИ

Датум: 07. Jul 2021 12:24 Категорија: Постигнућа

Током школске 2020/2021. године, наша школа је организовала и реализовала неколико међународних пројеката који су пријављени за Националну и Европску ознаку за квалитет.
У пројектима су учествовали ученици од 1. до 8. разреда, као чланови eTwinnig тима школе, заједно са директорком и неколико наставника и стручних сарадника школе.

ЛАНИН СВЕТ - ЛАНА ЗДРАВКОВИЋ

Датум: 15. Jun 2021 21:55 Категорија: Постигнућа

Kултурно издавачки центар "Српска кућа" из Пожаревца објавио је књигу "Ланин свет" чији је аутор ученица 1. разреда наше школе, Лана Здравковић. Лана је са непуних осам година најмлађи писац наше школе и Јагодине.

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ, РАДОСТ ДОНЕСЕ!

Датум: 29. April 2021 22:12 Категорија: Постигнућа

Васкрс нам куца на врата доносећи срећу, спокој, светлост и наду. То је празник љубави и радости, време кад се заборављају ружне мисли и дела, кад људи пружају једни другима руку помирења...
Васкршњу недељу је наша школа обележила активно и  креативно, у духу радости и пријатељства.

ТАКМИЧЕЊА У АПРИЛУ

Датум: 27. April 2021 21:43 Категорија: Постигнућа

Током априла, 2021. ученици старијих разреда ОШ "Рада Миљковић" су учествовали на општинским и окружним такмичењима и остварили запажене резултате.