ЛАНИН СВЕТ - ЛАНА ЗДРАВКОВИЋ

Датум: 15. Jun 2021 21:55 Категорија: Постигнућа

Kултурно издавачки центар "Српска кућа" из Пожаревца објавио је књигу "Ланин свет" чији је аутор ученица 1. разреда наше школе, Лана Здравковић. Лана је са непуних осам година најмлађи писац наше школе и Јагодине.

Промоција Ланине збирке песама реализована је 15. јуна у Центру за културу, Јагодина. У свечаној атмосфери, уз подршку публике - пријатеља, поштовалаца књижевног стваралаштва, Лана је уз звуке гитаре казивала одабране стихове, заједно са другарима из одељења и учитељицом Весном Глигоријевић. Део програма су чиниле и две тачке у извођењу Ланиних другарица - балерина. Овај јединствени књижевни сусрет је хуманитарног карактера, сав приход од продатих књига намењен је лечењу нашег суграђанина, Вукана Мијушковића.

Неке од фотографија овог догађаја можете видети у фото галерији.

КЛИК НА СЛИКУ