Октобарске активности свих разреда наше школе

Датум: 05. Oktobar 2020 19:50 Категорија: Новости и обавештења

Поводом Међународног дана старих лица, Дечје недеље, Дана здраве хране и Месеца књиге, наша школа је припремила низ активности којима ће обележити октобар - месец важних датума.
     Кроз наставне и ваннаставне активности писаћемо  писма старим лицима, размењиваћемо  рецепте и фотографије здравих оброка, учлањиваћемо се групно у градску библиотеку...
     Овогодишња ”Дечја недеља” у читавој Републици Србији биће обележена од 5. до 11. октобра под слоганом ”Подељена срећа два пута је већа”.

Организациони покровитељ програма Дечје недеље је хуманитарна организација Дечје срце, уз подршку Министарства за рад, запошљавање, борачка и социјална питања.

Свечано отварање Дечје недеље у Палати Србија одржаће се у понедељак, а сваки наредни дан биће посвећен једној теми. (клик на слику!)

ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ПРЕЗЕНТАЦИЈА СТРУЧНЕ СЛУЖБЕ