Подршка родитељима при исказивању интересовања за упис у основну школу

Датум: 04. April 2020 10:32 Категорија: Новости и обавештења

Информације о
пријави и упису ученика у први разред основне школе

Поштовани родитељи, због ванредног стања процедура око уписа првака у школску 2020/2021. годину почеће вашим исказивањем интересовања за упис у први разред.

Исказивање интересовања за упис у нашу школу можете остварити на следеће начине:

1. Попуњавањем формулара електронским путем на Порталу еУправа.

Линк је активан од 1. априла 2020. године и можете му приступити овде:
     еУправе обавити за вас. Формулар можете скинути овдеПРИЈАВA ЗА УПИС

3. Уколико се нисте снашли са прве две могућности, можете позвати телефоном секретара, педагога или директора школе (тел. бројеви су  испод текста) у периоду од 9 до 12 часова, радним даном,  даћемо вам све потребне информације и помоћи вам да искажете интересовање за упис у нашу школу.

Ово је почетак процедуре уписа ученика у први разред. О даљим корацима ћемо вас благовремено обавестити.

Уколико сте пропустили овај корак и нисте исказали интересовање за упис детета у први разред, не брините! То не доводи у питање упис у први разред и имаћете могућност да упис обавите и накнадно.

Све информације о пријави и упису ученика у први разред основне школе, као и додатну подршку, можете добити сваког радног дана, позивом на следеће бројеве:

-  065/2213779 – Катарина Милутиновић, секретар школе (од 9:00 до 12:00 часова)

-  064/1976319 – Драгана Божовић, школски педагог (од 9:00 до 12:00 часова)

-  069/2505968 – Сања Прибаковић, директор школе (од 9:00 до 12:00 часова)

-  035/243-516фиксни телефон школе (од 9:00 до 12:00 часова)

Можете нам  писати, постављати питања:

-   поруком на страници сајта школе:

-  путем мејл - адресa наше школе: [email protected] и [email protected]

Сва обавештења везана за упис првака у нашој школи  можете наћи  ОВДЕ.

Хвала на указаном поверењу!
        ОШ „Рада Миљковић“, Јагодина