ЈАВНИ ЧАС - Наша планета у будућности.

Датум: 31. Mart 2015 22:40 Категорија: Новости и обавештења

ЈАВНИ ЧАС - "НАША ПЛАНЕТА У БУДУЋНОСТИ"

"Ученици 7. разреда су са својим наставницима 31.3.2015. одржали јавни час који представља завршницу пројекта учења  "НАША ПЛАНЕТА У БУДУЋНОСТИ". Након двомесечног рада на прикупљању и обради информација о темама које су изучавали, ученици су разменили сазнања о изворима загађења, њиховим последицама, мерама заштите и санације ВАЗДУХА (7/2), ВОДЕ (7/3) и ЗЕМЉИШТА (7/4) а о значају ЕНЕРГИЈЕ и њеном добијању из различитих извора известило нас је одељење (7/1). Ученици су наговестили и шта нас очекује у будућности ако не изменимо неке лоше навике у односу према животном окружењу, али и дали предлоге како допринети одрживом развоју.
Наши седмаци су показали и да су вешти у коришћењу ИКТ средстава, а и да добро владају енглеским језиком, јер је свака група осим извештавање на српском језику припремила и резиме на енглеском језику." Слике са овог часа можете видети на линку испод.