СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ШКОЛИ "РАДА МИЉКОВИЋ"

Датум: 04. Februar 2013 10:09 Категорија: Постигнућа

Основна школа "Рада Миљковић" је ове године добила Светосавску награду која је уручена на свечаности у Београду, у петак.

СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ШКОЛИ "РАДА МИЉКОВИЋ"

- Срце нам је сваки пут на Савиндан препуно, али на данашњи дан имамо посебан разлог да се још више радујемо, јер први пут прослављамо овај празник као носиоци Светосавске награде, најввишег признања у нашим школама. Поготово са посебним задовољством јер смо је добили на предлог УНИЦЕФ-а, јер смо се као школа највише потрудили у превенцији насиља у нашим школама. Желим да Свети Сава и даље пуни наша срца, да буде наш путоказ, да нам његова мудрост буде сваки пут на уму, да се слажемо, волимо и да једни са другима будемо у најбољим могућим односима - рекла је психолог Валерија Живковић. Нови Пут, 30.01.2013.