ПОНОВО У БИОСКОПУ - "ЛЕТО КАДА САМ НАУЧИЛА ДА ЛЕТИМ"

Датум: 19. Mart 2022 00:37 Категорија: Новости и обавештења

У петак, 18. марта 2022. године ученици наше школе су са великим уживањем гледали породични филм Радивоја Раше Андрића „Лето када сам научила да летим“ у Културном центру Јагодина, у два термина - 11 и 13 часова.

У питању је екранизација истоимене књиге Јасминке Петровић, која је уврштена у препоручену лектиру за основне школе.
       "Лето када сам научила да летим" је ведра и духовита прича снажних емоција, која прати дванаестогодишњу Софију, пред којом је наизглед досадно летовање са две баке. Ипак, нова пријатељства, први пољубац и дуго чуване породичне тајне претвориће ово лето на идиличном јадранском острву (Хвар) у непроцењиво искуство и незаборавну авантуру.
        Филм одише добротом и љубављу и позива на разумевање, опраштање и помирење.