РАДИНА ХУМАНИТАРНА ПРОДАЈНА ИЗЛОЖБА - ДЕЦЕМБАР, 2020.

Датум: 13. Decembar 2020 11:38 Категорија: Новости и обавештења

У периоду 14 - 18. децембра у ОШ "Рада Миљковић" реализоваће се традиционална новогодишња Хуманитарна продајна изложба украсних предмета и честитки и подела новогодишњих пакетића. У овој активности учествују сви ученици млађих разреда заједно са својим учитељима, eTwinning тим и тим за предузетништво. Сав новчани приход намењен је за куповину пакетића ученицима наше школе којима је помоћ неопходна. Хуманитарна изложба је организована и у оквиру међународног eTwinning пројекта Holiday magic – Christmas and New Year wishes у оквиру којег ће наша школа представити хуманост свих учесника на делу, а све у циљу радости и задовољства током заједничког рада и уживању у новогодишњим и божићним чаролијама.

Школа ће такође учествовати и даће свој допринос у куповини школског прибора, који ће бити саставни део пакетића. Радови ће бити изложени у матичном објекту - 1. ламела (бибилиотека и учионица), као и у холу објекта на Стрелишту. Ученици ће од понедељка до четвртка имати могућност да, током наставних дана, у договору са својим учитељима, поштујући све превентивне и хигијенске мере, погледају изложбу празничних честитки и украсних декорација, узеће оно што им се допада и добровољно приложити новчану помоћ. Изложба је отворена и за све запослене ОШ "Рада Миљковић". У петак, 18. 12. 2020. организоваће се подела пакетића у холу матичног објекта и објекта на Стрелишту (поред јелке). О времену уручења пакетића, учитеље ћемо благовремено обавестити.