Манифестација „Отворена врата“ у Винчи - мај. 2015.

Манифестација „Отворена врата“ је по седми пут одржана у Институту за нуклеарне науке Винча. 7. маја пут Београда кренуло је 18 ученика наше школе који су ове школске године показали изузетне резултате на такмичењима из области природних наука. Повод за посету овој манифестацији је учешће ученика осмог разреда Михаила Пантића у радионици Винчине научионице „ Од масти и уља до сапуна“. Жеља наставника је да ученицима омогући обилазак „Винче“ чиме би их још више подстакли да се баве природним наукама. Након обиласка „Винче“ и учешћа у радионицама, ученици су наставницама Весном Тодоровић и Љиљаном Г. Пантић обишли Музеј Николе Тесле у Београду и посетили Храм Светог Саве. Захваљујемо се Општини Јагодина која је обезбедила превоз за наше ученике.