Посета ветеринарској станици у Јагодини - апр.2015.

23.априла ученици 7.разреда у оквиру обележавања "Дана девојчица и дечака" посетили су ветеринарску станицу која се налази недалеко од наше школе. Циљ наше посете је био упознавање деце са радом ветеринарске станице у пројекту професионална оријентација. Деца су могла из прве руке да разговарају са запосленима и да се упознају са опремом која се користи у станици. Поред тога деца су посматрала две операције на псима које су изводили ветеринари а могли су и да се опробају чак и у шишању паса. Сат времена колико смо провели у станици било је довољно деци да се можда већ сада одлуче да ли ће своје будуће занимање пронаћи као ветеринари или сличним занимањима. На крају, желим да се захвалим директору ветеринарске станице Саши Танасковићу што је угостио децу, одговарао на сва њихова питања и учинио да се она осећају као код куће. До следећег дружења!