Угледни час - Моделовање електричних машина и уређаја, аутоматских система и робота. дец. 2014.

У Основној школи "Рада Миљковић" у Јагодини 25. децембра одржан је угледни час Техничког образовања на тему Моделовање електричних машина и уређаја, аутоматских система и робота. Час је организовала наставница техничког образовања Натали Томић, а асистент је био Ивица Лазаревић. Угледном часу су присуствовали: Лепомир Јевремовић, школски педагог, Валерија Живковић, школски психолог, Горан Ивковић, професор техничког образовања и Маја Лазаревић, професор српског језика и књижевности. Учесници радионице били су ученици осмог разреда: Софија Говедарица, Ђорђе Филиповић, Јаковљевић Вања, Урош Демоња, Вељко Лазић, Богдан Петрић, Вук Миладиновић, Филип Ђорић, Софија Стевановић, Александра Симић, Филип Милосављевић, Вељко Вулић, Павле Ивановић, Михаило Пантић, Александар Бранковић. Више о овом часу можете прочитати у делу нашег сајта под називом ЧЛАНЦИ О НАМА.