Угледни час српског и енглеског језика - писање CV-a.

17.октобра.2014. Наставнице Љиљана Ивановић Јованчевић и Маријана Павловић одржале су угледни час где су повезале српски језик, енглески језик и програм професионалне оријентације. Ученици су се опробали у писању молбе и радне биографије, а циљеви часа су били вежбање проналажења кључних речи и појмова на тексту повезаним са програмом професионалне оријентације, развијање дигиталних и језичких компетенција ученика, као и развијање свести о потреби познавања страног језика за проналажење посла. Ученицима је било забавно то што су добили могућност да на часу користе своје паметне телефоне и спремно су одговорили на све постављене задатке. Као крајњи продукт написане су биографије и молбе за жељени посао.