ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

Датум: 28. Avgust 2020 14:15 Категорија: Новости и обавештења

Школска 2020/2021. година почиње у уторак, 1. 9. 2020. године. Ево детаљних обавештења о организацији наставе у нашој школи.

Измене и допуне „Правилника о протоколу поступања у установи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање“

Датум: 24. Avgust 2020 21:01 Категорија: Новости и обавештења

Све установе образовања и васпитања су у обавези да
систематски планирају, реализују и прате активности у циљу унапређивања међусобног уважавања и прихватања различитости, подстицању конструктивне сарадње између свих актера и  сматрамо да ће Вам приручници користити и бити значајна подршка у процесима континуираног планирања и спровођења програма превенције насиља и дискриминације.

МАЛА МАТУРА ЗА ПАМЋЕЊЕ

Датум: 01. Jul 2020 13:40 Категорија: Новости и обавештења

29.6.2020.
У дворишту матичног објекта ОШ "Рада Миљковић" обележена је мала матура на  начин који ће се памтити...

МАЛИ МАТУРАНТИ ШКОЛСКЕ 2019/2020.

Датум: 27. Jun 2020 22:21 Категорија: Постигнућа

У понедељак, 29.6.2020. на оригиналан, креативан и занимљив начин ученици 8. разреда ће обележити завршетак основношколског образовања и васпитања.
Ово је прва генерација која неће, из добро познатих разлога, прославити малу матуру на уобичајен начин - организовањем матурске вечери.
У договору са одељењским старешинама и управом школе, у припреми је низ активности које ће наши осмаци памтити!

САОПШТЕЊЕ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА И РЕВИДИРАН КАЛЕНДАР ИСПИТНИХ И УПИСНИХ АКТИВНОСТИ

Датум: 26. Jun 2020 20:37 Категорија: Новости и обавештења

Рок за жалбе продужен и сутра, 27.6.2020. - саопштење  од стране Министарства просвете.
У прилогу је измењен Календар активности за спровођење Завршног испита за школску 2019/2020. и уписа у средњу школу за школску 2020/2021. годину. У среду и четвртак, 1. и 2. јула од 8 до 15 часова - попуњавање и предаја Листе жеља у основној школи.

УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ

Датум: 16. Jun 2020 18:38 Категорија: Новости и обавештења

Постављени материјали односе се на процедуре из претходних година, што мислимо да може да вам користи као оквир за разумевање процеса. Уколико буде потребно, накнадно ћемо унети исправке и допуне у складу са будућим упутствима Министарстава просвете, науке и технолошког развоја. Верујемо да неће бити великих промена, али сваки детаљ је битан током уписа осмака.

ЗАВРШНИ ИСПИТ - 17, 18. И 19. ЈУН 2020.

Датум: 13. Jun 2020 13:17 Категорија: Новости и обавештења

Оргaнизација  Завршног испита за ученике 8.разреда је у току. Ево детаљних смерница и упутстава за наше осмаке!

СВЕТСКИ ДАН ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Датум: 07. Jun 2020 14:32 Категорија: Постигнућа

Светски дан заштите животне средине (или околине) је дан који се обележава у целом свету сваког 5. јуна кроз разне активности, са циљем да се скрене пажња јавности на бројне еколошке проблеме и потребу очувања животне средине.
Ученици 1. и 2. разреда продуженог боравка наше школе, заједно са учитељицом Драганом Томић, својим цртежима и одличном презентацијом нам скреће пажњу на важност заштите и очувања животне средине.
Све похвале!

ПРОЛЕЋЕ ОКО НАС - ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК ОШ "РАДА МИЉКОВИЋ"

Датум: 03. Jun 2020 15:51 Категорија: Постигнућа

Током Наставе на даљину, ученици 1. и 2. разреда продуженог боравка, заједно са својим учитељицама Весном Узур и Маријом Милетић, уживају у чарима пролећа.
Своје активности су показали овом предивном презентацијом.
Све похвале!

ПРИПРЕМАЊЕ ЗА ЗАВРШНИ ИСПИТ

Датум: 26. Maj 2020 23:02 Категорија: Новости и обавештења

Како се ближи 1. јун, оргaнизација Пробног завршног испита и Завршног испита за ученике 8.разреда је у току. Ево детаљних смерница и упутстава за спровођење истих!