Новости и обавештења

ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

Датум: 28. Avgust 2020 14:15 Категорија: Новости и обавештења

Школска 2020/2021. година почиње у уторак, 1. 9. 2020. године. Ево детаљних обавештења о организацији наставе у нашој школи.

Измене и допуне „Правилника о протоколу поступања у установи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање“

Датум: 24. Avgust 2020 21:01 Категорија: Новости и обавештења

Све установе образовања и васпитања су у обавези да
систематски планирају, реализују и прате активности у циљу унапређивања међусобног уважавања и прихватања различитости, подстицању конструктивне сарадње између свих актера и  сматрамо да ће Вам приручници користити и бити значајна подршка у процесима континуираног планирања и спровођења програма превенције насиља и дискриминације.

МАЛА МАТУРА ЗА ПАМЋЕЊЕ

Датум: 01. Jul 2020 13:40 Категорија: Новости и обавештења

29.6.2020.
У дворишту матичног објекта ОШ "Рада Миљковић" обележена је мала матура на  начин који ће се памтити...

САОПШТЕЊЕ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА И РЕВИДИРАН КАЛЕНДАР ИСПИТНИХ И УПИСНИХ АКТИВНОСТИ

Датум: 26. Jun 2020 20:37 Категорија: Новости и обавештења

Рок за жалбе продужен и сутра, 27.6.2020. - саопштење  од стране Министарства просвете.
У прилогу је измењен Календар активности за спровођење Завршног испита за школску 2019/2020. и уписа у средњу школу за школску 2020/2021. годину. У среду и четвртак, 1. и 2. јула од 8 до 15 часова - попуњавање и предаја Листе жеља у основној школи.

УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ

Датум: 16. Jun 2020 18:38 Категорија: Новости и обавештења

Постављени материјали односе се на процедуре из претходних година, што мислимо да може да вам користи као оквир за разумевање процеса. Уколико буде потребно, накнадно ћемо унети исправке и допуне у складу са будућим упутствима Министарстава просвете, науке и технолошког развоја. Верујемо да неће бити великих промена, али сваки детаљ је битан током уписа осмака.

ЗАВРШНИ ИСПИТ - 17, 18. И 19. ЈУН 2020.

Датум: 13. Jun 2020 13:17 Категорија: Новости и обавештења

Оргaнизација  Завршног испита за ученике 8.разреда је у току. Ево детаљних смерница и упутстава за наше осмаке!

ПРИПРЕМАЊЕ ЗА ЗАВРШНИ ИСПИТ

Датум: 26. Maj 2020 23:02 Категорија: Новости и обавештења

Како се ближи 1. јун, оргaнизација Пробног завршног испита и Завршног испита за ученике 8.разреда је у току. Ево детаљних смерница и упутстава за спровођење истих!

ИН МЕМОРИАМ - ВАЛЕРИЈА ЖИВКОВИЋ

Датум: 20. Maj 2020 12:45 Категорија: Новости и обавештења

ВАЛЕРИЈА ЖИВКОВИЋ -  ПСИХОЛОГ ОШ "РАДА МИЉКОВИЋ"
ЗАДУЖИЛА НАС СВОЈИМ ВЕЛИКИМ ДЕЛИМА.

ТЕСТИРАЊЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Датум: 16. Maj 2020 11:07 Категорија: Новости и обавештења

Драги родитељи будућих ђака првака,
Обавештавамо вас  да ће у нашој школи тестирање ученика за
 1. разред ускоро почети. Секретар школе и педагошко - психолошка служба ће вас благовремено обавестити о терминима за тестирање.
На страници сајта школе   УПИС ПРВАКА  можете прочитати низ корисних савета везаних за сва питања о упису, тестирању и поласку у 1. разред.

НАГРАДНИ ТЕМАТ ЗА ДАН ШКОЛЕ

Датум: 14. Maj 2020 12:08 Категорија: Новости и обавештења

Драги наши ученици,
Завршен је наградни темат "Рада у мом срцу" и "Моја Рада некад и сад".
Били сте активни. вредни и креативни. Пристигло нам је преко 100 радова (ликовних и литерарних), што показује колико је велика ваша љубав према школи.
Похваљујемо све учеснике. Одељењске старешине ће свима проследити Захвалнице. Објављујемо списак награђених ученика (у прилогу). Од 15.5.2020. у периоду од 9 до 12 часова можете доћи до школе (поштујући превентивне мере, са заштитном маском и рукавицама) и сачекати да вам уручимо награде.