ДРУГО ПОЛУГОДИШТЕ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

Датум: 14. Januar 2021 21:01 Категорија: Новости и обавештења

Друго полугодиште школске 2020/2021. почиње у понедељак, 18. 1.2021.
Образовно – васпитни рад ће се одвијати као и почетком школске године, према следећем распореду:

*Ученици првог циклуса (од 1. до 4. разреда) у матичном објекту, ученици од 1.до 3.разреда у објекту на Стрелишту, Вољавчу и Буковчу непосредну наставу (у школи) ће похађати у преподневној смени и то:
- настава за прву групу (група А)  почиње у 7:45;
- настава за другу групу (група Б) почиње у 10:30;
Ученици 4. разреда (објекат на Стрелишту) похађаће наставу у поподневној смени:
- настава за прву групу (група А) почиње у 13:15
- настава за другу групу (група Б) почиње у 16:00
Ученици у Буковчу и Вољавчу, као и ученици 1/3,1/4, 2/5 и 3/5 у објекту на Стрелишту и 3/2 и 3/3 у матичном објекту раде као неподељене групе. Остала одељења млађих разреда раде у две групе.
*Ученици другог циклуса (од 5. до 8.разреда – комбиновано, непосредна настава и настава на даљину) похађаће непосредну наставу (у школи)  у поподневној  смени:
- настава за прву групу (група А) почиње у 13:15
- настава за другу групу (група Б) почиње у 16:30
У данима када наставу имају на даљину настава им почиње у 11 часова, часови трају до 45 минута и реализују се са неподељеним одељењима.
 У првој седмици ученици 5. и 7. разреда наставу похађају непосредно - у понедељак, среду и петак, а у уторак и четвртак имају наставу на даљину. Ученици 6. и 8. разреда наставу похађају непосредно у уторак и четвртак, а у понедељак, среду и петак имају наставу на даљину. Наредне недеље разреди се ротирају.
За сва одељења и разреде оба циклуса који раде у две групе важи да у понедељак прво долази група А, а затим група Б.

Свим ученицима, наставницима и родитељима желимо срећан и успешан почетак другог полугодишта школске 2020/2021. године!

Управа и стручна служба школе

УПОЗОРЕЊЕ ШКОЛЕ - ТОКОМ НАСТАВЕ НА ДАЉИНУ / РАД НА ПЛАТФОРМИ ЗА УЧЕЊЕ И ПРИЛИКОМ РЕАЛИЗАЦИЈЕ  ОНЛАЈН НАСТАВЕ (ВИДЕО ЧАСОВА)