ИМАМ ПРАВО ДА СЕ ХРАНИМ ЗДРАВО!

Датум: 18. Oktobar 2020 15:28 Категорија: Постигнућа

Недеља здраве хране је у нашој школи протекла инспиративно, креативно и веома поучно. Поштујући све хигијенске и превентивне мере заштите, уживали смо у многобројним презентацијама, рецептима и здравим оброцима.
"ЗДРАВЉЕ НА УСТА УЛАЗИ."

ОДЕЉЕЊЕ 1/1, УЧИТЕЉИЦА ЈАСМИНА ВИШЊЕВАЦ

ОДЕЉЕЊЕ 2/1, УЧИТЕЉИЦА ДАНИЈЕЛА МИЛИЋ

ОДЕЉЕЊЕ 2/4, УЧИТЕЉИЦА АНКИЦА ТОДОРОВИЋ

15. ОКТОБАР, СВЕТСКИ ДАН ЧИСТИХ РУКУ - ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК ОШ "РАДА МИЉКОВИЋ", ЈАГОДИНА

Током месеца октобра и недеље здраве хране, ученици 1. и 2. разреда продуженог боравка у матичном објекту, заједно са учитељицом Маријом Милетић, припремили су нам низ поучних и креативних активности поводом Светског дана чистих руку .

ОДЕЉЕЊА 4/1 И 4/2, УЧИТЕЉИЦЕ ВЕСНА МАНОЈЛОВИЋ И МАРИНА КРСТИЋ

ОДЕЉЕЊА ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА, ОБЈЕКАТ У ВОЉАВЧУ - УЧИТЕЉИЦЕ МАЈА ТОДОСИЈЕВИЋ И ГОРДАНА МИТРОВИЋ

6. РАЗРЕД - БИОЛОГИЈА - Колико је твоја исхрана у складу са тањиром правилне исхране?, НАСТАВНИЦА ЉИЉАНА ГЛОЂОВИЋ - ПАНТИЋ