МАЛИ МАТУРАНТИ ШКОЛСКЕ 2019/2020.

Датум: 27. Jun 2020 22:21 Категорија: Постигнућа

У понедељак, 29.6.2020. на оригиналан, креативан и занимљив начин ученици 8. разреда ће обележити завршетак основношколског образовања и васпитања.
Ово је прва генерација која неће, из добро познатих разлога, прославити малу матуру на уобичајен начин - организовањем матурске вечери.
У договору са одељењским старешинама и управом школе, у припреми је низ активности које ће наши осмаци памтити!

На улазу у школско двориште, зидана ограда је добила графит ГЕНЕРАЦИЈА 05, коју су израдили ученици 8.разреда у сарадњи са наставницама ликовне културе, Мирјаном Ивковић и Александром Рацић.

Традиција припремања декорација и оригиналних паноа од стране ученика 6. разреда за мале матуранте, ученике 8. разреда СЕ НАСТАВЉА! Наши креативни шестаци у сарадњи са наставницом ликовне културе, Александром Рацић, су припремили занимљиве и оригиналне одељењске паное за осмаке. Поставиће их у дворишту школе. Ученици осмог разреда ће се потписивати - свако на свом, одељењском паноу.
Након потписивања следи журка!

На предвиђеном месту, у дворишту школе, ова дивна генерација ће посадити
Дрво генерације

ИСТАКНУТИ И НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ ОСМОГ РАЗРЕДА (КЛИК НА СЛИКУ)