Школска слава Свети Сава

Датум: 27. Januar 2020 08:51 Категорија: Новости и обавештења

Обавештење
                У понедељак, 27.1.2020. свечано ћемо обележити школску славу Светог Саву.
Распоред предвиђених активности је следећи:

• Од 8:30-9:15 – одељењске заједнице за ученике парне смене
  • Од 9:30-10:15 – одељењске заједнице за ученике непарне смене
  • У 8:00 почиње Светосавска литургија у цркви Светог Петра и Павла. Наши ученици првог и другог разреда, вероучитељ Стефан Васиљевић, колачари и управа школе освештаће славски колач и присуствовати литургији.
  • У периоду од 10:00-11:00 часова у објектима у Буковчу и Вољавчу биће освештање славских колача и приредбе које су ученици припремили са својим учитељицама
  •  У 12:00 почиње светосавска академија под називом „Круну није хтео, није хтео славу, али круна сама дође му на главу...“ у Центру за културу.
Академију припрема тим ученика 2-8. Разреда у организацији наставника српског језика и учитеља 2. и 4.разреда. Аутор академије је Маја Лазаревић, наставник српског језика. Позивамо вас да са својим родитељима дођете и заједно обележимо школску славу Светог Саву.
                Свим ученицима и члановима колектива ОШ „Рада Миљковић“ желимо да у здрављу, миру, љубави и слози прославе школску славу.
Управа школе