ПОДРШКА УЧЕНИЦИМА И РОДИТЕЉИМА – СТРУЧНА СЛУЖБА ШКОЛЕ

САВЕТИ СТРУЧНЕ СЛУЖБЕ НАШЕ ШКОЛЕ

САВЕТИ РОДИТЕЉИМА У КРИЗНИМ СИТУАЦИЈАМА

КАКО САВЛАДАТИ ТРЕМУ ПРЕД ЗАВРШНИ ИСПИТ?

Ево корисних информација и савета за осмаке.
Пуно среће и успеха на Пробном завршном и Завршном испиту, жели вам стручна служба школе!

Поштовани ученици и родитељи,
За све оне који имају потребу за психолошком подршком у овом кризном тренутку, сваког радног дана  доступан је мејл школе
  [email protected]
Ту је и контакт на сајту школе       http://osradamiljkovic.nasaskola.rs/kontakt.php
Оставићете нам поруку и ваш број телефона, након чега ће вас психолози школе контактирати.
Такође, на овај мејл могу да се обрате и ученици који су до сада били на индивидуалном саветовању.

Драги наши ученици и поштовани родитељи,
Задивљени смо како сте се одлично снашли у овој новонасталој ситуацији-учењу на даљину. Поносни смо на вашу посвећеност у учењу и раду и подршци коју вам родитељи пружају код куће. У жељи да вам олакшамо организовање вашег времена, учења, као и да што квалитетније проведете слободно време, даваћемо вам савете и идеје које ће вам бити доступне на овом линку.
Пуно поздрава од стручних сарадника - Валерије, Драгане и Сашке.

МИ ВАМ ПРЕПОРУЧУЈЕМО

КОРИСНИ САВЕТИ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Полазак у школу је нова развојна фаза у одрастању  сваког детета фаза са безброј нових изазова, како за дете, тако и за целу породицу,  зато се и каже да цела породица „креће“ у први разред! Да ли је потребно додатно припремати дете за тестирање?
Како детету представити тестирање за школу? Шта треба да кажем детету? Како ублажити прелазак из вртића у школу?
Многобројна питања муче  родитеље и будуће прваке.
Ево помоћи наше школе!

УПИС ПРВАКА

ИГРОМ ДО ЗНАЊА

Навике, говор и слушање, фина моторика

Да ли је потребно додатно припремати дете за тестирање?

Како ублажити прелазак из вртића у школу?

ШКОЛА БЕЗ НАСИЉА
РАЗВИЈАЊЕ ВЕШТИНА ЗА НЕНАСИЛНО РЕШАВАЊЕ СУКОБА:
ЕМПАТИЈА, РЕСТИТУЦИЈА, МЕДИЈАЦИЈА

ИНТЕРАКТИВНЕ КЊИГЕ - ПОУЧНЕ ПРИЧЕ С ИНТЕРАКТИВНИМ ЗАДАЦИМА КОЈИ ПОДСТИЧУ КОГНИТИВНИ РАЗВОЈ ДЕЦЕ