ТАКМИЧЕЊА

РЕЗУЛТАТИ  ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

На општинској књижевној олимпијади, одржаној 7. марта, наши ученици 8. разреда  остварили су изванредне резултате:
1.место Вељко Милошевић, 8/1
2.место Лазар Алексић, 8/2
Похвале Магдалени Јевремовић, која је својим учешћем допринела да наша школа поносно покаже храброст и знање.
Вељко и Лазар ће, заједно са ученицима који имају директан пролаз - Илијом Мркшићем 8/2, Јаном Ђорђевић 8/4, Тином Тодосијевић 8/3 и Магдаленом Стошић 8/2, представљати нашу школу на регионалном такмичењу, 10. априла.
Честитке свим нашим осмацима - учесницима и наставници српског језика, Ђурђи Стаменић.

КЛИК НА СЛИКУ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
    У недељу, 28.2.2021. у нашој школи је организовано и реализовано општинско такмичење из математике, за старије разреде. Такмичење је протекло у најбољем реду, уз поштовање свих хигијенских и превентивних мера. Истог дана је реализовано и такмичење млађих разреда у ОШ "Милан Мијалковић". Ученици наше школе су остварили запажене резултате:
3.разред:
1.место Илија Филиповић,
Ања Здравковић 3/4 - Јелена Трајковић, учитељица; Филип Стошић 3/1- Данијела Станојевић
2.место Јован Милосављевић 3/4 - Јелена Трајковић
3.место Јана Мијајловић 3/5 - Виолета Јовичић; Михајло Миладиновић 3/3 Биљана Рашић
4.разред:
3.место Урош Вучковић 4/1 - Марина Крстић
похвала Мила Вулић 4/4 - Мирјана Королија
5.разред: Таша Ћурић, 5/1 - Снежана Марковић, наставник математике
8.разред:
3. место Вељко Милошевић, 8/1 - Биљана Вујчић
похвала Илија Мркшић, 8/2 - Биљана Вујчић
   Честитке свим награђеним ученицима!
   Похваљујемо све наше ученике, учитеље и наставнике математике, који су учествовали на такмичењу и показали да се знање стиче и показује и у измењеним условима рада.

КЛИКОМ НА СЛИКУ ВИДЕЋЕТЕ НАШЕ ТАКМИЧАРЕ И НАСТАВНИКЕ

OПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ 2020/2021

У суботу 27.2.2021. године одржано је општинско такмичење из физике у ОШ "17. октобар". Илија Мркшић ученик 8/2 освојио је прву награду, Веселин Тасић ученик 6/1 освојио је трећу награду и Вељко Милорадовић ученик 6/1 је добио похвалу. Све похвале Илији, Веселину и Вељку и наставници физике и информатике, Тамари Јовановић.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У КЛИЗАЊУ
23-24. 2.2021.

Ученици млађих и старијих разреда наше школе су учествовали на општинском такмичењу у клизању и освојили награде (екипно и појединачно):
АНДРЕЈА МИЛЕНКОВИЋ 3/3 – 3.место, екипно
НАЂА ЋУРИЋ 2/1, 1. место
МИЊА МИЛОШЕВИЋ, 4/2, 2.место
ДАРКО МИЛУТИНОВИЋ, 4. разред, 1. место
ТАША ЋУРИЋ, 5/1, 1. Место
МАРЈАН МИЛЕНКОВИЋ, 6/3, 1.место
МИЉАН ПАУНОВИЋ, 8/1, 3.место
МИЉАН ПАУНОВИЋ, 8/1, 3.место, екипно
ЧЕСТИТКЕ ученицима и наставницима физичког васпитања!

клик на слику!

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС "ЈАРА ЛАБУД"

Лена Ђурковић, ученица одељења 5/1, освојила је награду на литерарном конкурсу "Јара Лабуд". Све похвале Лени и наставници српског језика, Маји Лазаревић.
(КЛИК НА СЛИКУ))

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

На  општинском такмичењу из математике одржаном 7. децембра 2019. године у ОШ "Милан Мијалковић" ученици 5. разреда су освојили: Ања Вучковић - 2. место, Тара Радуловић - 3. место и Ангелина Јовановић - похвала.

У недељу 23. фебруара 2020. године одржано је општинско такмичење из физике у ОШ "17. октобар". Илија Мркшић ученик 7/2 освојио је прву награду, Вељко Милошевић ученик 7/1 освојио је другу награду и Игор Спасић ученик 7/5 је добио похвалу.

На  општинском такмичењу из технике и технологије одржаном 1. марта 2020. године у просторијама матичног објекта наше школе ученици 5.разреда су освојили: Дуња Јездимировић - 1. место и Огњен Радосављевић - 2. место и ученик 7.разреда: Илија Мркшић - 1. место.

На општинском такмичењу из хемије одржаном 1. марта 2020. године у ОШ "Бошко Ђуричић" ученик наше школе Вељко Милошевић освојио је прво место.

На општинском такмичењу у клизању ученици наше школе освојили су: Нађа Ћурић - 1. место, Матеја Станковић - 3. место, Таша Ћурић - 1. место, Дарко Милутиновић - 1. место, Дуња Јездимировић - 4. место, Михајло Павићевић - 5. место, Анастасија Антић - 4. место, Вук Обреновић - 2. место, екипно 2. место.

На општинском такмичењу у атлетици ученици наше школе освојили су:  Миладиновић Анастасија 4/3 60 метара 1.место, Милић Матеја 8/1 300 метара 2.место, Петровић Лазар 8/1 800 метара 3. место, Вучељић Софија 5/1 60 метара 4.место, Павловић Ивона 7/3 300 метара 3.место, Јосијевић Ања 7/4 300 метара 4.место.

РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2019/2020 ГОДИНЕ

На  окружном такмичењу из математике одржаном 7. марта 2020. године ученик наше школе Немања Богдановић 6/4 добио је похвалу.

На  окружном такмичењу из физике одржаном 14. марта 2020. године у ОШ "Јован Јовановић Змај" ученик наше школе Илија Мркшић 7/2 освојио је друго место.

На  општинском такмичењу из историје одржаном 15. марта 2020. године ученици наше школе освојили су: Илија Мркшић 7. разред -  1. место,  Дуња Станковић 6. разред -  3. место и  Ана Станојловић 8. разред - 3. место.