Prezi, Power point - презентације

Зимовање на Златару 2017

Активности 4. разреда у 1. полугодишту школске 2016-17

Зимовање - Дивчибаре 2016 - Припремиле учитљице и наставници - Сања, Виолета, Весна, Милинка, Иванка и Милан.

Презентација америчког фудбала у нашој школи - новембар 2015. - Презентацију одрадио Стефан Михајловић из одељења 8-3

Полугодишња презентација одељења 3/3 - Учитељица Сања Прибаковић - фебруар 2016.

Јавни час - Стање угрожености животне средине у парку Педагошке академије - 2015. Презентацију радили Вељко Лазић и Михаило Пантић. Ментор: Љиљана Глођовић Пантић - Биологија.

PP prezentaciju radili su učenici Nemanja Milošević i Jovan Stojanović, a u istraživanju zagađenosti vazduha u Jagodini pomoću lišajeva kao bioindikatora učestvovali svi učenici osmog razreda školske 2010/11.​ Mentor: Ljiljana Glođović Pantić

Prezi prezentaciju radile su učenice Anđela Maksimović i Tijana Mihajlović, a u istraživanju zagadjenosti vazduha u Jagodini pomoću lišajeva kao bioindikatora učestvovali učenici osmog razreda. Mentor: Ljiljana Glođović Pantić

Енергетска ефикасност - Милена Димитријевић 8-4.
Ментор: Љиљана Глођовић Пантић - биологија

Зелена архитектура - еколошке кућице: Урош Стојковић 5-4.
Ментор: Владимир Петровић - биологија

Добијање и штедња електричне енергије: Душан Димитријевић 5-1.

Ментор: Горан Ивковић - ТИО

Популација: Анђела Максимовић 8-4.
Ментор: Љиљанa Глођовић Пантић - биологија

Презентација ученика осмог разреда - "Моје мало предузетништво". Презентацију су урадили Вељко Лазић и Михаило Пантић из одељења 8/1 а фотографије су направили Анђела Ивановић и Илија Ђорђевић из одељења 8/3. Ментори за израду презентације биле су Љиљана Глођовић Пантић и Љиљана Ивановић Јованчевић. Датум: 30.12.2014.

Угледни час "Заштићена природна добра у Србији", - 23.12.2014.

Угледни час "Месопотамија", - 15.12.2014.

Угледни час - Гласовни систем српског језика, 25.11.2014.

Светски дан здраве хране - Лековите и јестиве самоникле биљке - 16.10.2014.

Новогодишњи квиз за ученике 6. разреда из предмета биологија, српски језик, историја, енглески језик одржан је 27.12.2013. Аутори овог квиза су настваник биологије Владимир Петровић и наставница српског језика Јелена Миљковић. Питања за енглески језик обезбедила је Ана Миленковић Вучељић, за историју Маја Алексић и за географију Ана Милосављевић.

Заједнички час биологије и српског језика за ученике 6. разреда под називом говорни органи и гласови. Час је одржан 16.10.2013.
Презентацију која је коришћена на овом часу можете погледати на линку испод.