Општинско такмичење из технике и технологије

На општинском такмичењу из Технике и технологије, које је одржано 1. марта 2024. године, учествовали су ученици наше школе и постигли следеће резултате: - Јана Марковић - 7. разред, освојила је 2. место, - Уна Тодоровић - 5. разред. Наставница Натали Томић. - Филип Стошић - 6. разред, освојио је 3. место, - Лара Ристић - 6. разред, - Михајло Миладиновић - 6. разред. Наставник Горан Ивковић.
Сви на снег!

Данас су ученици старијих разреда наше школе са наставницима физичког васпитања на традиционалном излету на Копаонику. У ведром расположењу су боравили на чистом планинском ваздуху уживајући на снегу. Делић уживања управо нам шаљу са наше највеће планине.
Дан борбе против вршњачког насиља

Одељење 4-1 је обележило Дан борбе против вршњачког насиља низом активности: писањем песама, лепих речи, прављењем заједничког плаката. Послали смо поруке љубави за све другаре!
Дан розе мајица!

У подручном одељењу у Буковчу обележен је "Дан розе мајица". Реци стоп вршњачком насиљу! Насиље није решење!
Читајмо гласно

Поводом обележавања Националног дана књиге у петом разреду је одржана активност „Читајмо гласно". Часове у школској библиотеци реализовале су библиотекарка Драгана Станковић и наставница српског језика Љиљана Ивановић Јованчевић. Час је био наставак приче о породичном стаблу коју су ученици започели на часовима историје и биологије. Читане су приповетке из шкриње са тавана, занимљиве породичне приче које се преносе генерацијама, с колена на колено. Деца су уживала, као и наставнице.
7/2 - Дан розе мајица

У Србији и свету обележава се Међународни дан борбе против вршњачког насиља, познат као "Дан розе мајица" у знак сећања на дечака из Канаде који је постао жртва злостављања. "Од колевке па до гроба најлепше је ђачко доба“ - изрека је за коју ће многи рећи да је истинита. Ипак, све је више оних који не доживљавају тај период тако. Према подацима Уницефа свако друго дете је баш током школских дана постало жртва неког облика насиља. Циљ обележавања овог датума је развијање свести код ученика да је битно да се сви боримо против вршњачког насиља, да делујемо превентивно, да негујемо дружење, пружамо подршку, љубав, разумевање и поштовање.
Дан борбе против вршњачког насиља

Обележен Дан борбе против вршњачког насиља. Одељење I/3. Учитељице Марина и Наташа.
Одељење 3/1 је обележило Дан розих мајица

Ученици 1/6 и 3/5 обележили Дан розих мајица