ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОДБОЈЦИ

На Општинском такмичењу у одбојци за дечаке, ученици наше школе освојили су треће место. Наставник Иво Божовић. Све похвале!
2/1 - ИЗРАДА НОВОГОДИШЊИХ ЧЕСТИТКИ И УКРАСА

Одељење 2-1 је уз сарадњу са родитељима учествовало у изради новогодишњих честитки и украса. Оне ће бити изложене у школи на продајној изложби хуманитарног карактера. Родитељи су уживали у раду, дружили се са децом и показали су своју креативност на вешт начин. Гост током дружења је била Наташа Крстић, наставница ликовне културе, која је шарала прозоре новогодишњим мотивима и учинила магију још лепшом.
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У КОШАРЦИ ЗА ДЕЧАКЕ

На Општинском такмичењу у кошарци дечаци наше школе заузели су 4. место.
ШКОЛСКО ПРВЕНСТВО У ОДБОЈЦИ - ДЕВОЈЧИЦЕ

У оквиру школског првенства у одбојци, наше девојчице освојиле су треће место. Наставница Иванка Васиљевић. Све похвале!
ОПШТИНСКО ЛИТЕРАРНО ТАКМИЧЕЊЕ

Ученица 6/1 одељења наше школе, Јана Марковић, освојила је друго место на Општинском литерарном такмичењу "Јара Лабуд". Наставница српског језика и књижевности, Ђурђа Стаменић. Све похвале!
УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ - УКРАШАВАЊЕ ШКОЛЕ

Ученички парламент је дао свој допринос украшавању школе. 4. ламела је спремна за Новогодишње празнике!
БОЖИЋНА ПШЕНИЦА

Наставница ликовне културе Александра Петровић украсила je саксије за божићно жито са ученицима одељења: 8/2, 8/5, 6/2, 6/4 и 6/3. Вршњачки тим је затим пшеницу посејао. Пшеница ће бити изложена на новогодишњем базару.
КРЕАТИВНИ ИСТРАЖИВАЧИ - ПРИПРЕМА ЗА НОВОГОДИШЊУ ХУМАНИТАРНУ ИЗЛОЖБУ

Ученици 6. разреда, чланови секције "Креативни истраживачи", израђивали су украсне предмете и честитке за Хуманитарну продајну изложбу.
СИМОНИН ДНЕВНИК

Позоришна представа "Симонин дневник". Глумци - ученици наше школе који су представу извели за своје другаре у Културном центру Јагодина, 8.12.2022.
ДАН ИСТОРИЈСКОГ АРХИВА "СРЕДЊЕ ПОМОРАВЉЕ"

Поводом Дана архива, уприличена је свечана додела награда ученицима који показују посебно интересовање за историју. Ученици наше школе Маша Миладиновић, Алекса Милојевић и Вук Радосављевић су добили монографије о Јагодини у Првом светском рату.