Дан здраве хране "Храна-потреба или задовољство"

Наставница биологије Снежана Васиљевић организовала је бројне активности током октобра поводом Дана здраве хране.Тема овогодишњег Дана здраве хране била је "Храна-потреба или задовољство" Активност у коју су били укључени сви ученици 6.разреда била је здрава ужина сваке среде у октобру за време великог одмора са различитом темом( из бакине кухиње, намаз као ужина, зимница за ужину, воће и поврће за ужину) Ученици са додатне наставе биологије у 6.разреду радили су анкету о навикама у исхрани.Ученици 6.разреда,чланови секције, урадили су постер на тему "Пирамида исхране" и " Дан здраве хране" Ученици 8.разреда који су чланови секције и ученици са додатне наставе 8.разреда имали су предавање и презентацију на тему "Органска производња хране" док је група ученика одељења 7-4 направила презентацију на тему "Исхрана спортиста" Много ученика наше школе,као запослени,уживали су у продуктима обележавања овог важног датума.