Школска слава Свети Сава

У недељу, 26.1.2020. у Центру за културу, наша школа је учествовала на градској Светосавској академији. Ученици 3/3 са учитељицом Маријом Кандић су приказали предивну плесну тачку праћену духовном музиком. У понедељак, 27.1.2020. 8:00 на Светосавској литургији у цркви Светог Петра и Павла ученици првог и другог разреда са својим учитељицама, вероучитељ Стефан Васиљевић, колачари и управа школе учествовали су у освештању славског колача. У 12:00 реализована је светосавска академија под називом „Круну није хтео, није хтео славу, али круна сама дође му на главу...“ у Центру за културу. Академију је припремио тим ученика 2-8. разреда у организацији наставника српског језика и учитеља 2. и 4.разреда. Аутор академије је Маја Лазаревић, наставник српског језика.