Фер плеј турнир у игри "Не љути се човече" Ученички парламент

Поводом Дечје недеље Ученички парламент је организовао фер плеј турнир у игри „Не љути се човече“ Ова активност спреоведена је у сарадњи са Продуженим боравком матичног објекта.Свака група за такмичење састојала се од четири играча:једног ученика млађих разреда из продуженог боравка,једног наставника или радника помоћног особља и два ученика старијих разреда. Након групног такмичења, уследило је полуфинале и такмичење у паровима, док су у финалу играла два најуспешнија такмичара.Прво место на турниру освојио је ученик Продуженог боравка Димитрије Ђекић,а друго место Александра Маслар који су награђени пригодним поклонима и дипломама.Ученици и запослени провели су пријатне тренутке у надметању, фер игри, али и дружењу.