Окружно такмичење у атлетици

На Окружном такмичењу у атлетици које је одржано у Ћуприји, ученица 8/3 разреда, Анастасија Миладиновић, освојила је прво место. Наставник Иво Божовић Браво!
„Песниче народа мог"

На окружном такмичењу у рецитовању „Песниче народа мог" наша Леда Миловановић 5/4 освојила је похвалу. Честитамо Леди!
Екскурзија ученика 8. разреда

Екскурзија ученика 8. разреда наше школе реализована је 23. и 24.4.2024. Током дводневне екскурзије ученици су обишли Овчар бању, етно село Сирогојно, Златибор, Тару, Мећавник и Шарганску осмицу. Све је протекло у најбољем реду, а ученици су уживали у лепотама природе, садржајима и активностима.
Ускршња декорација у учионици 3/1

Екскурзија ученика 6.разреда

Екскурзија ученика 6. разреда наше успешно је реализована 21.и 22.4.2024. Ученици су уживали у обиласку источне Србије - Неготин, Лепенски вир, Голубац, манастир Тумане, Сребрно језеро и Виминацијум.
Међуоружно такмичење у рукомету

На Међуокружном такмичењу одржаном 22.арила у Бору, дечаци су освојили друго место. Наставник Иво Божовић
Дан планете Земље

Ученици од 1. до 4. разреда издвојеног одељења у Вољавчу су обележили дан планете Земље и послали јасну и гласну поруку - Чувајмо планету!
Интернационални фестивал "Вива Хармоника"

Наши најмлађи ученици опет нижу успехе! Стојадиновић Огњен ученик 1.разреда у подручном одељењу Буковчу. Освојио је прву награду на интернационалном фестивалу "Вива хармоника". Честитамо нашем Огију, његовом наставнику и учитељици!

Један од значајних датума из прошлости је 22. април, јер је тог дана 1945. године, извршен пробој логораша из логора Јасеновац. То је у Србији Дан сећања на жртве Холокауста, геноцида и других жртава фашизма у Другом светском рату. Посвећен је сећању на жртве масовних злочина, на страдање Срба, Јевреја и Рома. Ученици виших разреда обележили су овај значајан датум на симболичан начин , тако што су гледали филмове о холокаусту и упознали се са наставним материјалима за борбу против антисемитизма.
Републичко такмичење Књижевна олимпијада

На републичком такмичењу Књижевна олимпијада, одржаном 20.4.2024. у Сремским Карловцима, нашу школу представљале су Елена Миловановић, 7/1, Јана Марковић, 7/1, Дуња Стошић, 7/2 и Дуња Абадић,7/4. Ученица Е. Миловановић освојила је 1. место, а Д. Абадић 4. место. И њихове другарице одлично су представљале своју школу међу 155 седмака из целе Србије. Елена је добила пригодну награду, а њихова наставница Ђурђа Стаменић похвалницу и две стручне књиге. Осим надметања у знању уживале су и у дружењу са својим вршњацима, обиласку Сремских Карловаца и погледу са чувеног Видиковца. Браво за наше олимпијке!