ПРИМЕНА МИКРОБИТА У НАСТАВИ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Ученици 4/2 су са учитељицом Весном Митровић и наставницом Тамаром Јовановић уживали у стицању нових знања креирајући на микробиту лепе реченице о свом граду.
"КАД МИ ДОЂУ ЛУТКЕ"

Промоција друге збирке песама, наше наставнице историје Марије Алексић, "Кад ми дођу лутке", одржана је 19.11.2022. године у сали Културног центра у Јагодини. Промоцији је присуствовала бројна публика, а стихове су читали глумци Градског позоришта у Јагодини. Предивну атмосферу улепшала је и талентована група младих музичара.
ДАН ТОЛЕРАНЦИЈЕ У 2/2

Дан толеранције у 2/2 обележен тимским радом стварања дуге под слоганом " Иако различити сви смо једнако важни!"
1/3 И 1/4 - РАДИОНИЦЕ ПОВОДОМ МЕЂУНАРОДНОГ ДАНА ТОЛЕРАНЦИЈЕ

Поводом међународног дана толеранције, педагог школе, Драгана Божовић, реализовала је радионице под називом ,,Ружно паче" у објекту на Стрелишту у одељењима 1/3 и 1/4.
ВРШЊАЧКИ ТИМ - ОБЕЛЕЖАВАЊЕ МЕЂУНАРОДНОГ ДАНА ТОЛЕРАНЦИЈЕ

Поводом међународног Дана толеранције, Вршњачки тим је израдио пано на ову тему уз поруку да треба да будемо толерантни и да је лепота у томе што смо различити.
PENPAL PROJECT

Ученици 6. разреда који похађају додатну наставу из енглеског језика остварили су сарадњу са школом страних језика The Channel - Academia de idiomas која се налази у граду A Estrada (Pontevedra) у Шпанији. Ученици ће кроз размену писама (penpal project) упознати своје вршњаке из Шпаније и сазнати како изгледа њихов школски систем, које празнике и на који начин их прослављају, какву храну воле Шпанци и како проводе слободно време. Наши ученици ће их упознати са нашим обичајима и описати им како изгледају њихови школски дани и како проводе слободно време. Циљ пројекта је усавршавање вештине писања на енглеском језику, проширивање вокабулара, као и упознавање са вршњацима из других земаља и њиховим начином живота.
ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА ТОЛЕРАНЦИЈЕ У БОРАВКУ НА СТРЕЛИШТУ

Ученици су обележили Дан толеранције на креативан начин. Заједно су направили мапу ума која их асоцира на значење речи толеранција. Реализатор активности је учитељица Андријана Нешић.
РАДИОНИЦА "РУЖНО ПАЧЕ"

Поводом међународног дана толеранције, педагог школе, Драгана Божовић, реализовала је радионице под називом ,,Ружно паче" у Вољавчу, Буковчу, као и у одељењима у матичном објекту - 2/1 и 2/2.
3/3 И 3/4 - ДАН ТОЛЕРАНЦИЈЕ

Радионица одељења 3/3 и 3/4, објекат на Стрелишту.
2/1 - ДАН ТОЛЕРАНЦИЈЕ

Дан толеранције је обележен у одељењу 2/1 уз слоган "Лепота је у различитости, прихватимо је раширених руку".