Школски одбор 24-10-2013

Седница школског одбора, одржана 24.10.2013.
Планинарска секција

Планинарска секција ОШ „Рада Миљковић“ је у суботу 09. новембара 2013. организовала шетњу од Јагодине до обронака планине Јухор изнад села Мајур и назад до Јагодине.
Посета дечјем одељењу

Посета Дечјем одељењу И ове школске године, у октобру месецу, посетили смо Дечје одељење Градске болнице у Јагодини.
Ugledni čas nastave Matematike,6.razred

Učenici 6. razreda su sa nastavnicom Snežanom Marković na uglednom času na temu ODNOS STRANICA U TROUGLU održanom 22. 10. 2013. sami otkrili zašto važe OSNOVNE NEJEDNAKOSTI ZA STRANICE U TROUGLU i kako ih mogu primeniti.
Poseta biblioteci

U okviru obeležavanja Meseca knjige 18.10.2013, aktiv stranih jezika je, sa učenicima petog, šestog, sedmog i osmog razreda, posetio Odeljenje strane knjige.
Вршњачко подучавање, VII.разред,16.10.2013.

Један од циљева у Школском развојном плану јесте подршка ученицима у учењу. Разредно веће 7. разреда је организовало вршњачко подучавање као вид подршке.
Дан здраве хране у нашој школи

У оквиру обележавања Дана здраве хране у нашој школи је 17.10. у 18h припремљен програм на тему „ Воће у исхрани“.
Корелација наставе Биологије и Српског језика

У циљу оспособљавања и навикавања ученика на повезивање градива из различитих области, као и на примену аналитичко-синтетичког мишљења, 16. 10. 2013. ученицима шестог разреда одржан је час корелације наставе биологије и српског језика са темом Говорни органи и гласови.
Здрава храна у Драгову

Здрава храна-здрав живот 18.10.2013.године у Драгову чланови Вршњачког тима су са својим наставницима, сада већ традиционално, били гости на изложби здраве хране.
Крос RTS-a

Крос РТС-а 20. 09.2013. године организован је крос РТС-а.