Прослава Светог Саве у Вољавчу

Школска слава Свети Сава и ове године свечано је прослављена у Вољавчу уз сечу славског колача и свечане академије под називом ,, САВИНИМ СТАЗАМА ``
Нова година у Вољавчу - од 1. do 4. разреда

Ученици од 1. – 4. разреда у Вољавчу,Нову годину 2013. и последњи дан у првом полугодишту обележили су одржавањем маскенбала ,рецитовањем песмица о зими и Новој години и прављењем новогодишњих честитки.
Aktivnosti u oktobru- Voljavče

Učenici u Voljavču od 1. do 4. raz. obeležili su Dečiju nedelju,Nedelju zdrave hrane i Mesec knjige.Mesec knjige su obeležili posetom biblioteke ,,Radislav Nikčević“u Jagodini.
Недеља здраве хране 2

Вршњачка едукација поводом Дана здраве хране у организацији РВ 6. и 8. Разреда за ученике 3. и 4. Разреда на Стрелишту.
Недеља здраве хране

Трибина поводом Дана здраве хране у матичној школи у оргaнизaцији РВ 7. Разреда са гостима Сузаном Ђорђевић и Биљаном Вујичић
2012-oktobar-08 Дечија недеља - ученици са Јасмином Вишњевац

Активности поводом Дечије недеље од 08.-14. октобра 2012.
2012-oktobar-08 Дечија недеља - ученици са Данијелом Милић

Активности поводом Дечије недеље од 08.-14. октобра 2012.
2012-септембар-03 Прваци

Прваци, добро нам дошли у "Раду"!
2012-септембар-11 Драгана Коруга у посети "Ради"

Драгана Коруга дошла у посету "Ради". Тема састанка је именовање наше школе за модел школу у оквиру пројекта "Школа без насиља".
Дан школе 9. мај 2011. - Флајер