8.5.2022. - ДАН ОСНОВНЕ ШКОЛЕ "РАДА МИЉКОВИЋ"

Поводом обележавања Дана школе, 8.5.2022. на летњој позорници излетишта Поток, у прелепом амбијенту, на јединствен начин, наша школа је свечаном академијом под називом "Свет је леп када сањамо", представила низ креативних и занимљивих плесних тачака. Уз помоћ и подршку кловна Бојана, глумца градског позоришта, на весео начин је целокупна приредба добила још лепши и занимљивији облик. Нисмо заборавили, нити изменили традицију представљања ученика који су остварили успехе на такмичењима током ове школске године. Сви су награђени дипломама од стране школе и са својим наставницима и учитељима представљени на самом почетку приредбе. Активности поводом обележавања Дана школе се настављају и сутра, 9.маја, полагањем цвећа и програмом ученика и учитељица 3.разреда испред бисте Раде Миљковић, затим ликовном колонијом под називом "Школа, моје вољено место" и турниром ученика и запослених у фудбалу и одбојци. Добро нам дошли!