ВАСКРШЊА ИЗЛОЖБА У "РАДИ", АПРИЛ, 2021.

Васкрс нам куца на врата доносећи срећу, спокој, светлост и наду. То је празник љубави и радости, време кад се заборављају ружне мисли и дела, кад људи пружају једни другима руку помирења... Васкршњу недељу је наша школа обележила активно и креативно, у духу радости и пријатељства. У просторијама објекта на Стрелишту и матичног објекта ОШ "Рада Миљковић", 28 и 29.4.2021. године је реализована Васкршња изложба у којој су учествовали ученици сва четири објекта школе. Комисија у саставу - Мирјана Ивковић, Виолета Јовичић, Наташа Милосављевић, Стефан Васиљевић и Предраг Димитријевић, имала је тежак посао. Како одабрати најлепша јаја у изложби која одише лепотом и креативношћу? Сви су победници - једногласна је одлука. Најлепша од најлепших јаја излажу се у недељу, на Васкрс, у порти Храма Светих апостола Петра и Павла.