АКТИВНОСТИ СЕДМАКА 29.12.2017.

Ученици седмог разреда последњи дан пред нову годину започели су радионицом из програма ПО „Пут способности“ испитујући своју меморију, слух, мирис, брзину, чуло додира. У госте им је дошла бивша ученица Наталија Вендер, професор јапанског језика, која им је приближила културу Јапана и учила како да праве јапанске колаче. Након радионице сви смо присуствовали концерту и рецитовању стихова који су приредили наши учеици: Марија Недељковић-водитељ, Теа Шкријељ, Давид Миленковић, Јован Милосављевић, Василије Милосављевић и Андреј Алексић – гитаре; Петар Милетић – виолина; Лика Гајић – клавијатуре; Милица Милошевић, Даница Којић, Даница Михајловић, Ива Миладиновић, Ема Ивановић, Невена Стојановић, Јована Милетић и Милица Старовлах – певачи; Милена Стевановић, Уна Павићевић, Стефана Јанковић, Наталија Јовановић, Немања Јевтић, Лазар Јевтић, Александар Штетић, Никола Веселиновић – рецитатори. У госте су нам дошли и родитељи наших ученика који су уживали подједнако као и сви ученици седмог разреда и њихови наставници. На крају програма ученици су добили поклончиће које су упаковале њихове другарице Даница, Ема, Ива, Даница, Јована, Милица, Мина, Мила, Ана.