Достигнућа

Congratulations! Your school has been awarded with the eTwinning School Label 2020-2021 and this is a great achievement by the eTwinning team in your school!

Датум: 18. Mart 2020 00:38 Категорија: Достигнућа

Dear Sanja Pribaković

The official announcement will be made on the eTwinning.net Portal this week and on other eTwinning and European Commission's news channels.

What's next
  • You can proudly use the eTwinning School Label (here attached) on your school's website.
  • Shortly, we will send you a package containing some eTwinning materials and of course the eTwinning School plaque.
  • You will be invited to participate in the eTwinning Schools' Group and in the various activities dedicated to eTwinning Schools.
  • To stay updated on the news and activities of the eTwinning Schools Group, please sign up to the mailing list: https://groups.etwinning.net/68026/pages/page/413133
Congratulations again for being an example for all the other schools: we count on your dedication and commitment to promote eTwinning and its values, which are represented by the eTwinning Schools' mission which you can download here: https://www.etwinning.net/files/etwinningschool/etwinning_school_mission.pdf.

The eTwinning Team

СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ШКОЛИ "РАДА МИЉКОВИЋ"

Датум: 04. Februar 2013 10:09 Категорија: Достигнућа

Основна школа "Рада Миљковић" је ове године добила Светосавску награду која је уручена на свечаности у Београду, у петак.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Датум: 19. April 2012 13:48 Категорија: Достигнућа

Ученица 4-4 Јелена Костић, учитеља Ружице Миленковић, освојила је прво место на Општинском такмичењу рецитатора, у категорији од 1. до 4. разреда.

ОСВОЈЕНО ПРВО МЕСТО НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОБЛАСТИ АТЛЕТИКЕ У КАТЕГОРИЈИ ПИОНИРКИ

Датум: 19. April 2012 13:05 Категорија: Достигнућа

На Првенству региона источне Србије у атлетици учествовале су школе прваци округа целог региона. Међу њима је учетвовала женска екипа наше школе као првак Поморавског округа.

Пробни тест 6. разред

Датум: 11. April 2012 15:51 Категорија: Достигнућа

Ово су резултати за целу генерацију 6. разреда наше школе

ПРОБНИ ТЕСТ  (пдф документ): тест

РЕШЕЊА (пдф документ): решење

графикон - проценат тачно решених задатака (за сваки задатак од 1. до 20.)

Резултати региналног такмичења у области Српског језика

Датум: 01. April 2012 01:39 Категорија: Достигнућа

Данас је у нашој школи одржано такмичење у области Спрског језика и наши ученици су остварили изванредне резултате