Новости и обавештења

ХУМАНИТАРНА ПРОДАЈНА ИЗЛОЖБА ОШ "РАДА МИЉКОВИЋ"

Датум: 07. Mart 2022 22:41 Категорија: Новости и обавештења

Дана  7.3.2022. ученици наше школе су учествовали у организацији и реализацији још једне хуманитарне продајне изложбе - За Костину и Доротеину победу!

ПРОЈЕКАТ "ЗАСАДИ ДРВО"

Датум: 25. Februar 2022 00:30 Категорија: Новости и обавештења

У оквиру пројекта „Засади дрво“ реализују се и активности „Гледај како растемо“ које су првенствено намењене подизању степена информисаности и образовања деце и ученика о значају очувања животне среднине, садњи садница и њиховом одржавању, као и начину на који треба да брину о природи. У оквиру овог дела Пројекта једна од активности је садња садница од стране ученика првог разреда.

ОРГАНИЗАЦИЈА ОБРАЗОВНО - ВАСПИТНОГ РАДА - 21.2.2022.

Датум: 18. Februar 2022 11:17 Категорија: Новости и обавештења

У складу са епидемиолошком ситуацијом и упутствима за организацију образовно-васпитног рада у основној и средњој школи, Тим за школе је донео одлуку да  од понедељка, 21.2.2022. све школе примењују 1. МОДЕЛ НАСТАВЕ  - НЕПОСРЕДНО ОСТВАРИВАЊЕ ОБРАЗОВНО-ВАСПИТНОГ РАДА.

ШКОЛСКА СЛАВА - СВЕТИ САВА - 27.1.2022.

Датум: 24. Januar 2022 10:22 Категорија: Новости и обавештења

Школска слава Свети Сава сваке године, 27. јануара, трационално се, пригодним свечаностима, обележава у свим школама на територији Републике Србије.
Овај датум, када школа празнује своју славу, утврђен је као радни дан, без одржавања наставе у календарима образовно-васпитног рада.
У четвртак, 27.1.2022. имајући у виду актуелну епидемиолошку ситуацију, традиционално ћемо обележити школску славу Светог Саву.

ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2021/2022.ГОДИНЕ

Датум: 22. Januar 2022 13:47 Категорија: Новости и обавештења

Поштовани ученици и родитељи,
Друго полугодиште школске 2021/2022. године почиње у понедељак, 24.јануара 2022.године, а настава за ученике биће реализована на следећи начин:

СТВАРАЛАШТВО И ХУМАНОСТ НА ЗАДАТКУ

Датум: 29. Decembar 2021 22:33 Категорија: Новости и обавештења

У празничном расположењу, ученици, родитељи и запослени ОШ "Рада Миљковић" успешно су реализовали Хуманитарну продајну изложбу. Прелепи украсни предмети, медењаци, божићна пшеница... направљени су вредним рукама, са пуно љубави. У одличном расположењу, вођени Вршњачким тимом наше школе, продаја и куповина је приведена крају.  Прикупљен је новац и пакетићи се припремају за сутрашње уручење нашим ученицима којима је помоћ потребна.
Школа ће такође традиционално уручити и поклон пакетиће ученицима продуженог боравка.
Додела пакетића је сутра, 30.12.2021. у преподневним сатима, према следећем распореду:

ХУМАНИТАРНА ПРОДАЈНА ИЗЛОЖБА У „РАДИ“ - ДЕЦЕМБАР, 2021.

Датум: 08. Decembar 2021 12:04 Категорија: Новости и обавештења

У периоду 27 - 29. децембра у ОШ "Рада Миљковић" реализоваће се традиционална новогодишња и божићна Хуманитарна продајна изложба украсних предмета и честитки и подела празничних пакетића. У овој активности учествоваће сви ученици заједно са својим  наставницима и учитељима, продужени боравак матичног објекта и објекта на Стрелишту, Вршњачки  тим и тим за предузетништво. Сав новчани приход намењен је за куповину пакетића ученицима наше школе којима је помоћ неопходна.

ДЕЧЈА НЕДЕЉА У "РАДИ"

Датум: 08. Oktobar 2021 18:31 Категорија: Новости и обавештења

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА - ШКОЛСКА 2021/2022.

Датум: 27. Septembar 2021 12:51 Категорија: Новости и обавештења

И ова Дечија недеља је прилика да децa остану у средишту друштвених настојања да буду заштићена и срећна, да живе у подстицајном, здравом и сигурном окружењу у коме могу да остваре максимум својих потенцијала, а то се постиже континуираном бригом о заштити, унапређењу и промоцији дечијих права у којој учествују сви релевантни друштвени актери.
Стога ће ове године, Дечија недеља бити обележена под слоганом, чија инспирација су стихови песме Дете, нашег великог песника Љубивоја Ршумовића:
"ДЕТЕ ЈЕ ДЕТЕ, ДА ГА ВОЛИТЕ И РАЗУМЕТЕ"

ОПЕРАТИВНИ ПЛАН ОРГАНИЗАЦИЈЕ И РЕАЛИЗАЦИЈЕ НАСТАВЕ ШКОЛСКА 2021/2022.

Датум: 30. Avgust 2021 15:26 Категорија: Новости и обавештења

ОПЕРАТИВНИ ПЛАН ОРГАНИЗАЦИЈЕ И РЕАЛИЗАЦИЈЕ НАСТАВЕ  ОШ "РАДА МИЉКОВИЋ"
ШКОЛСКО ЗВОНО - САТНИЦА ЗВОЊЕЊА

РАСПОРЕД ЧАСОВА - МЛАЂИ РАЗРЕДИ