ОКТОБАРСКЕ АКТИВНОСТИ У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 28. Oktobar 2021 18:57 Категорија: Постигнућа

Током месеца октобра ученици старијих и млађих разреда, у сарадњи са својим учитељима и наставницима, реализовали су низ угледних, креативних и инспиративних активности. Све похвале!

Дечија недеља - сусрет ученика осмог и четвртог разреда

Дечија недеља - ученици 7. разреда

Час Грађанског васпитања - наставница Иванка Васиљевић и ученици 7/2

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА - ВОЉАВЧЕ

Дечија недеља - 2/1

Продужени боравак - Стрелиште

Активности трећака и првака у матичном објекту

Продужени боравак - матична школа

Дете је дете-да га волите и разумете! - објекат у Буковчу

Дан здраве хране и Месец старих лица - објекат у Буковчу

Дан здраве хране - објекат у Вољавчу

Дан здраве хране 3/2

Месец старих лица - 3/2

У оквиру Дечје недеље одељењско веће 7. разреда је уз помоћ Ученичког парламента прикупило играчке, сликовнице, бојанке и пузле. Поклоне су однели дечјем вртићу Лептирић и тако је настављена сарадња која је започета када су садашњи седмаци кренули у пети разред. Захваљујемо се васпитачицама Сањи и Наташи које су нас са својом групом дочекале и угостиле.

КЛИК НА СЛИКУ

6. разред - Дечја недеља

Поводом обележавања Дечје недеље ученици шестог разреда су говорили о дечјим правима на часовима историје и на часовима одељењске заједнице. Свака одељењска заједница је исписала своју групу дечјих права, а затим су на часу ликовне културе са наставницом Ксенијом Милићевић направили заједничко дрво дечјих права.

КЛИК НА СЛИКУ