СРЕЋНО ОСМАЦИ! - ЗАВРШНИ ИСПИТ 2020/2021.

Датум: 22. Jun 2021 21:57 Категорија: Новости и обавештења

Завршни испит почиње сутра, 23.6.2021.године и траје три дана,
Првог дана (23.6.), према Календару, полаже се тест из српског/матерњег језика, другог дана (24.6.) тест из математике и трећег дана (25.6.) комбиновани тест.

Током сва три дана полагања завршног испита, одељењске старешине проверавају присуство свих ученика из одељења, испред школе или другог простора у којем се полаже испит, 60 минута пре почетка испита, подсећају их на распоред просторија, врше поделу ђачких књижица (и образац 41, Примерак за ученике) и сав потребан прибор.
  Ученици се распоређују у клупе које су обележене редним бројевима, тако да број клупе одговара редном броју ученика на Јединственом списку ученика из њихове школе.
  Сви ученици су распоређени у учионице у којима полажу завршни испит најкасније до 8.30 часова.
  Испит почиње тачно у 9.00 часова, пошто су сви ученици уписали потребне податке на обрасцима за идентификацију и добили потребна упутства и тестове.

Драги наши осмаци,

Желимо вам пуно среће у полагању завршног испита, као и упису у средњу школу!

Управа школе

КОРИСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА НА КРАЈУ ОСНОВНОГ ОБРАЗОВАЊА И ВАСПИТАЊА ЗА ШКОЛСКУ 2020/2021. ГОДИНУ И ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022.

КАКО САВЛАДАТИ ТРЕМУ ПРЕД ЗАВРШНИ ИСПИТ?

Ево корисних информација и савета за осмаке.
Пуно среће и успеха на Пробном завршном и Завршном испиту, жели вам стручна служба школе!

ПАНО МОТИВАЦИЈА

ВОДИЧ ЗА ИЗБОР ЗАНИМАЊА