ЗАВРШНИ ИСПИТ - 2020/2021.

Датум: 05. Jun 2021 13:21 Категорија: Новости и обавештења

Драги наши осмаци,
 Како вас очекује завршни испит и упис у жељену школу, дајемо вам на располагање линкове на којима можете наћи неопходне информације у вези са завршним испитом.
Желимо вам пуно среће у раду, припремању, полагању завршног испита, као и упису у средњу школу.

КЛИК НА СЛИКУ - МАЛА МАТУРА

Упис у средњу школу

Постављени материјали односе се на процедуре из претходних година, што мислимо да може да Вам користи као оквир за разумевање процеса. Уколико буде потребно, накнадно ћемо унети исправке и допуне у складу са будућим упутствима Министарстава просвете, науке и технолошког развоја. Верујемо да неће бити великих промена, али сваки детаљ је битан током уписа осмака.
Клик на слику!

КЛИК НА СЛИКУ!

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА НА КРАЈУ ОСНОВНОГ ОБРАЗОВАЊА И ВАСПИТАЊА ЗА ШКОЛСКУ 2020/2021. ГОДИНУ И ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022.

КАКО САВЛАДАТИ ТРЕМУ ПРЕД ЗАВРШНИ ИСПИТ?

Ево корисних информација и савета за осмаке.
Пуно среће и успеха на Пробном завршном и Завршном испиту, жели вам стручна служба школе!

ПАНО МОТИВАЦИЈА

ВОДИЧ ЗА ИЗБОР ЗАНИМАЊА