ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ У ОШ "РАДА МИЉКОВИЋ"

Датум: 01. Mart 2021 13:12 Категорија: Новости и обавештења

Током јануара и фебруара, 2021, наша школа је покренула и реализовала хуманитарну акцију помоћи угроженим породицама са више деце. У сарадњи са Црвеним крстом Јагодине, акција уручења помоћи породицама је кренула последње седмице месеца фебруара и наставља се током марта. Ученици вршњачког тима су са одређеним бројем наставника, управом и стручном службом школе организовано, поштујући све хигијенске и превентивне мере, додељивали неопходну помоћ - одећу, обућу, школски прибор и играчке.
Велика захвалност свим ученицима, родитељима и запосленима у ОШ "Рада Миљковић" на несебичној подршци и учешћу у овој племенитој акцији.
НАШЕ "МАЛО" НЕКОМЕ ЗНАЧИ "МНОГО"!

КЛИК НА СЛИКУ

Линк ка вестима у Вечерњим новостима у којима је објављена хуманитарна акција наше школе

КЛИК НА СЛИКУ!

Прилог наше хуманитарне акције на РТС-у - ОВО ЈЕ СРБИЈА