Новогодишњи и божићни хуманитарни базар

Датум: 24. Decembar 2019 11:30 Категорија: Новости и обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ. Новогодишњи и божићни хуманитарни базар одржаће се у четвртак, 26.12.2019.год. у холу објекта на Стрелишту.

Позивамо одељењске заједнице од првог до четвртог разреда да са својим учитељима учествују у излагању и продаји новогодишњих и божићних украсних предмата. Током базара биће приказана представа „Ненасилна Црвенкапа“у извођењу одељења 2/2 и режији учитељице Весне Митровић. Симболична цена улазнице је 50 динара, а новац прикупљен од улазница иде у хуманитарне сврхе. Базару ће се прикључити Тим за предузетништво, који је припремио божићну пшеницу за продају - као део хуманитарне акције.
План активности је следећи:
1. Од 11:00 до 12:30 - први и трећи разред
2. Од 12:30 до 14:00 - други и четврти разред

Сав прикупљен новaц биће намењен
ученицима наше школе којима је помоћ неопходна - за куповину пакетића и школског прибора .

Такође позивамо родитеље ученика да се прикључе хуманитарном базару и учествују у прикупљању хуманитарне помоћи.

Пакетићи и поклони ће ученицима бити уручени у петак, 27.12.2019. у периоду од 11 до 13 часова.