ПО - Професионална оријентација на преласку у средњу школу

У оквиру Професионалне орјентације,02. и 04. марта 2015.године,у свим одељењима VIII разреда,на часовима Техничког и информатичког образовања,код наставнице Натали Томић је одржана промоција ЕГШ ,,Никола Тесла“ у Јагодини – Грађевински смер.Промоцију су одржале професорке те школе Лидија Ђурђевић и Љиљана Станковић. Наши ученици су имали прилике ,путем презентација и причом,да се ближе упознају са смеровима Нискоградње и Високоградње,стручним предметима,фантастично опремљеним кабинетима,радом школе,као и на којим факултетима ови смерови имају проходност,могућности запошљавања и тд.Ученици су се упознали са радом у програмима Autocad и Archicad,где су се у  Archicad-у и сами опробали да раде.Све што су сами нацртали професорке ће им накнадно доставити у виду неког њиховог пројекта,на папиру. Истовремено су ученици могли да питају све што их интересује.Један број ученика,с обзиром да су пуно тога видели и чули размишљају да се определе управо за ову школу.Часови су протекли активно,са пуно питања и сви су са њих изашли задовољни. Слике можете видети испод текста.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Натали Томић

Galerija fotografija sa PO radionica 8. razreda

Blog: Šta ćeš biti kad porasteš

Чланак који је објављен на порталу Новог пута садржи радове ученика наше школе и њихове импресије у вези са реалним сусретима у овој медијској кући.