КАД СЕ ВРЕДНЕ РУКЕ СЛОЖЕ...

У празничном расположењу, ученици, родитељи и запослени ОШ "Рада Миљковић" успешно су реализовали Хуманитарну продајну изложбу. Прелепи украсни предмети, медењаци, божићна пшеница... направљени су вредним рукама, са пуно љубави. У одличном расположењу, вођени Вршњачким тимом наше школе, продаја и куповина је приведена крају. Прикупљен је новац и пакетићи се припремају за уручење нашим ученицима којима је помоћ потребна. Школа ће такође традиционално уручити и поклон пакетиће ученицима продуженог боравка.
4/1 - ХУМАНИТАРНА ПРОДАЈНА ИЗЛОЖБА

Одељење 4/3, заједно са учитељицом Данијелом Станојевић, учествује у овој хуманој акцији школе.
4/5 - ХУМАНИТАРНА ПРОДАЈНА ИЗЛОЖБА

Одељење 4/5 објекта на Стрелишту је учествовало у Хуманитарној продајној изложби наше школе. Заједно са учитељицом Виолетом Јовичић, ученици и родитељи одељења су израдили украсне предмете и честитке, приложили новац за пакетиће и посебно - сакупили и уплатили у хуманитарне сврхе новац за Доротеину победу. Све похвале за овај диван гест.
СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ ФАКУЛТЕТА ПЕДАГОШКИХ НАУКА

Са Студентским парламентом Факултета педагошких наука Јагодина, реализована је активност прикупљања слаткиша и сланиша за пакетиће који ће се доделити деци наше општине, којој је помоћ неопходна. Ученици и запослени ОШ,,Рада Миљковић" и овог пута су показали хуманост на делу, у жељи да измаме осмехе нашој деци.
ПРВИ И ТРЕЋИ РАЗРЕД У ОБЈЕКТУ НА СТРЕЛИШТУ

Хуманитарна новогодишња продајна изложба радова ученика првог и трећег разреда.
Сараднички час - фразеологизмими

Данас су ученици 7/4 разговарали о фразеологизмима. На интересантан начин откривали су шта значе фразе које свакодневно користимо- шта је то кад нам неко учини медвеђу услугу, кад на врби рађа грожђе, колико је коштала Светог Петра кајгана и ко изводи бесне глисте. Упоређивали су и фразеологизме у српском и енглеском језику. Подсетили су се митова и народних обичаја. Ђаци су били активни и заинтересовани. Час су реализовале наставнице Љиљана Ивановић Јованчевић и Маријана Павловић.
27. и 28.12.2021. - ХУМАНИТАРНА ПРОДАЈНА ИЗЛОЖБА

6/2 - Традиционална новогодишња и божићна хуманитарна продајна изложба

Поводом традиционалне новогодишње и божићне хуманитарне продајне изложбе ученици 6/2 одељења и њихови родитељи израђивали су украсне предмете и честитке. Као и до сада показали су сву своју креативност и спремност да учествују у оваквим акцијама.
3/2 - У СУСРЕТ ПРАЗНИЦИМА

1/1 - У СУСРЕТ ПРОДАЈНОЈ ИЗЛОЖБИ И ХУМАНИТАРНОЈ АКЦИЈИ