ИГРА ДЕЦИ ТРЕБА ДА РАСТУ ДО НЕБА

Ученици првог и петог разреда имали су заједничко дружење у дворишту школе и том приликом су старији другари учили млађе како се прескаче вијача, играју кликери, црта и игра школица, прескаче ластеж и обарају чуњеви. Ученици који су са Стрелишта посетили су своје учитељице у пратњи наставнице Весне Стојановић. Овај сунчани дан ће остати упамћен по лепом дружењу и расположењу.
ДЕЧИЈА НЕДЕЉА У БУКОВЧУ

Обележавање дечије недеље са ученицима првог, другог и четвртог разреда школе у Буковчу
ДРАМСКА СЕКЦИЈА 6. РАЗРЕДА И УЧЕНИЦИ 2/2

У оквиру обележавања Дечије недеље, драмска секција 6. разреда са наставницом Ђурђом Стаменић посетила је ученике 2/2. Том приликом ученици су уживали у представи коју су шестаци припремили као и у заједничком дружењу, разговору и ликовном стваралаштву.
ДЕЧИЈА НЕДЕЉА У СЕДМОМ РАЗРЕДУ

Поводом Дечије недеље ученици свих одељења седмог разреда су учествовали у акцији прикупљања новца којим су купили сликовнице и однели у вртић "Пчелица". Посетили су и продужени боравак у матичном објекту наше школе. Том приликом су својим млађим другарима поклонили сликовнице и бојанке.
ПОСЕТА ВРТИЋУ ЛЕПТИРИЋ

У оквиру активности поводом Дечје недеље ученици осмог разреда и представници Ђачког парламента посетили су предшколце вртића Лептирић. Са њима су правили честитке и цртали шта детету треба да расте до неба. Уживали су и осмаци и предшколци. Организатори посете били су Маријана Павловић, Љиљана Ивановић Јованчевић, Наташа Арсић и Сања Живић. Захваљујемо се вртићу Лептирић у коме се увек осећамо добродошло!
КРОС - ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО, 2022.

Василија Маровић 4/1 - друго место Анастасија Миладиновић 7/3 - прво место
ДЕЧИЈА НЕДЕЉА - ОДЕЉЕЊЕ 8/3

ШТА ДЕЦИ ТРЕБА ДА ПОРАСТУ ДО НЕБА

Ученици 6. разреда са својим одељенским старешинама су у дечијој недељи са ученицима из продуженог боравака и учитељицом Маријом Милетић организовали и реализовали велики број активности у којима су сви уживали. Научили и подсетили се шта су дечја права и зашто су она важна, направили пано са идејама шта деци треба да порасту до неба, кредама у боји осликавали стазу испред школе, опробали се у разноврсним друштвеним и спортским играма.
ДЕЧИЈА НЕДЕЉА - 3/3, 3/4 И ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК, ОБЈЕКАТ НА СТРЕЛИШТУ

4/1, 4/2 и 4/3 - АКТИВНОСТИ У ДЕЧИЈОЈ НЕДЕЉИ

Атлетика, баскет шоу, фудбал, одбојка, хип-хоп, прескакање вијаче и ластижа, кате у каратеу.