Okruzno takmicenje (plivanje) 1. i 2. mesto

Okruzno takmicenje u plivanju odrzano je na gradskom bazenu u Paracinu 16.10.2014. sa pocetkom u 9h. Na takmicenju su bile prisutne skole iz Jagodine, Paracina i Cuprije tako da je konkurencija bila veoma jaka. Nas skolski tim cinili su sledeci ucenici: 1. Cvetkovic Tijana (prsno) 2. Asanin Andjela (prsno) 3. Simic Aleksandra (prsno) 4. Rajic Uros (prsno) 5. Mrksic Momcilo (delfin) U disciplini 50m prsno (devojcice 7 i 8 razred) nasa skola imala je izvanredan rezultat. Naime, ucenica Cvetkovic Tijana zauzela je 1. MESTO, dok je Asanin Andjela zauzela 2. MESTO. Ove dve ucenice predvodjene nastavnikom Marovic Filipom, obezbedile su ucesce na REPUBLICKOM TAKMICENJU koje ce biti odrzano u Beogradu na bazenu "Tasmajdan". Jos jedan veliki sportski rezultat za nasu skolu. Vodja ekipe i predstavnik nase skole na ovom takmicenju, bio je nastavnik Marovic Filip.