ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

У недељу, 28.2.2021. у нашој школи је организовано и реализовано општинско такмичење из математике, за старије разреде. Такмичење је протекло у најбољем реду, уз поштовање свих хигијенских и превентивних мера. Истог дана је реализовано и такмичење млађих разреда у ОШ "Милан Мијалковић". Ученици наше школе су остварили запажене резултате: 3.разред: 1.место Илија Филиповић 3/4 - Јелена Трајковић, учитељица 1.место Ања Здравковић 3/4-Јелена Трајковић 1.место Филип Стошић 3/1- Данијела Станојевић 2.место Јован Милосављевић 3/4 - Јелена Трајковић 3.место Јана Мијајловић 3/5 - Виолета Јовичић 3.место Михајло Миладиновић 3/3 Биљана Рашић 4.разред: 3.место Урош Вучковић 4/1 - Марина Крстић похвала Мила Вулић 4/4 - Мирјана Королија 5.разред: Таша Ћурић, 5/1 - Снежана Марковић, наставник математике 8.разред: 3. место Вељко Милошевић, 8/1 - Биљана Вујчић похвала Илија Мркшић, 8/2 - Биљана Вујчић Честитке свим награђеним ученицима! Похваљујемо све наше ученике, учитеље и наставнике математике, који су учествовали на такмичењу и показали да се знање стиче и показује и у тешким условима рада.