Часови под маскама

На предлог Ученичког парламента ОШ"Рада Миљковић" већина ученика и наставника 8.разреда последње часове у календарској години имали су под маскама. У клупе наших осмака сели су Мајкл Џексон,Чарли Чаплин,Салвадор Дали,Пипи Дуга Чарапа,Алвин,Миа,ловац,боксер,мајстор аикидоа,сликари,много ирваса,Деда Мразева....Мајкл Џексон био је на часу биологије у улози предавача биологије,наставница математике била је маскирана у новогодишњу јелку са украсима,наставница географије била је маскирана у наставницу физичког и од својих маскираних ученика очекивала да скупе што више поена у гађању лоптицом континенте на карти света.Сви ученици и наставници који су неким детаљем изменили свој уобичајени стил облачења, учинили су да овај дан за све буде незабораван.