Активности одељења 2-2 у Дечјој недељи,поводом Дана здраве хране и Међународног дана старијих особа,октобар 2019.године

У оквиру Дечје недеље 11.10.2019.године одржан је заједнички час у одељењу 2-2 са ученицима 6-2 и њиховом разредном Весном Стојановић. Старији ученици су рецитовали песме о другарству које су сами написали. Писали су лепе поруке, цртали и дружили се. Ученици 2-2 сa учитељицом Весном Митровић 16.10.2019.године су посетили Средњу школу “Славка Ђурђевић” и слушали два предавања о здравој исхрани. Предавања су била примерена узрасту ученика и на занимљив начин презентована. Ученици су постављали питања и дискутовали. Стекли су нова знања о здравој исхрани и болестима неправилне исхране. Обишли су школу, кабинете и ђачки ресторан у коме су послужени палачинкама. Пуни лепих утисака вратили су се новим обавезама. 30.10.2019.године одељења 2-1,2-2 и 2-3 са својим учитељицама посетила су Геронтолошки центар ( презентација пројекта “Рачунајте на нас”) Ученици су се дружили са корисницима центра, поделили им честитке, представили продукте пројекта, рецитовали и певали песме и играли друштвене игре. Уживали смо у заједничком дружењу.