Хуманитарни концерт школе Рада Миљковић,11.јун 2018.године

11.јуна 2018. одржан је први хуманитарни концерт школе '' Рада Миљковић '' у организацији Ђачког парламента и Вршњачког тима за Школу без насиља.Сва средства која су прикупљена уплаћена су на жиро рачун Универзитетске дечје болнице у Тиршовој. Слоган концерта био је '' Деца деци ''.Најпре је у фоаеју Центра за културу одржана балетска представа ученика школе који припадају Регионалном тиму за подршку уметности,науци и образовном туризму,а потом ликовна колонија где су деца правила уметничка дела која су продата.Од 19 сати у сали Центра за културу је настављено песмом и игром. Програм је почео видео поруком познатог глумца Ненада Јездића који је поздравио све ученике школе и подржао хуманитарни рад. Ученици су изводили класичне композиције ,затим етно песме и на крају модерније игре у хип хоп маниру.Специјални гости концерта били су Хор Факултета педагошких наука на челу са диригентом Милицом Станковић,музичка школа ''Владимир Ђорђевић'',Никола Камберовић,млади певач ,а све то уз подршку DC TEAM-а на челу са Жељком Илићем.