Посета организације Хавер Србија нашој школи - 16.новембар 2017

„Хавер Србија“ је непрофитна, невладина, образовна организација грађанског друштва, која промовише разнолико и инклузивно друштво у Србији. Кроз свој рад, организација се залаже за борбу против предрасуда, дискириминације, антисемитизма и ксенофобије. Подстиче интеркултурни дијалог, развија вештине код индивидуа за стварање инклузивне средине и шири толеранцију кроз неформалну едукацију.Главни фокус организације је упознавање друштва са културом, историјом и традицијом јеврејског народа као корак у борби против предрасуда, антисемитизма и дискриминације. 16.новембра 2017. волонтери Хавера Србија су посетили нашу школу и одржали радионице у оквиру пројекта Хавера под називом ЗНАЊЕ = ТОЛЕРАНЦИЈА. Радионица се бавила предрасудама и дискриминацијом а циљна група су били петаци наше школе. Захваљујући труду волонтера Хавера деца су заиста уживала у радионицама и сазнала пуно тога новог. До следећег дружења са Хавером.