Секција "Креативни истраживачи"

У суботу,19.новембра 2016.године одржани су први часови секције "Креативни истраживачи".Секција "Креативни истраживачи" формирана је у оквиру предмета биологија,техничко и информатичко образовање,историја и географија.Часовима је присуствовало више од 60 ученика од петог до осмог разреда.Ученици су правили украсне и употребне предмете,наставна средства, користећи различите материјале али највећи број урађених предмета био је направљен од рециклираног материјала.Подршку ученицима дале су наставнице:Љиљана Глођовић Пантић,Натали Томић,Маријана Цветковић,Марија Алексић и Ана Милосављевић.Следећи часови ове секције заказани су за 3.децембар 2016.године у 9 часова,а према реакцијама ученика,као и утисцима које су пренели својим вршњацима о искуству на часовима секције којима су присуствовали,очекујемо још већи број ученика на наредним часовима.